Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

Yılların tecrübesine sahip kuyum ustaları tarafından işlenen gümüş ürünlerimiz altın kalitesinde ve görünümünde kullanıcıların beğenisine sunulur. 925 ayar gümüş takılarımız özgün tasarımlarıyla kendini daha iyi ve daha mutlu hissetmek isteyen kadınları düşünerek dizayn edilir. Geleneksel ve modern tasarımlara sahip onlarca ürünün her birinde Eldori’ye özgü bir ayrıntı gizlidir.

Eldori tarzını kadınlara borçludur. Kadınların dünyasına, güzelliğine, zarafetine ve asilliğine hayrandır. Bu yüzden onlara layık ürünler üretmeye kendini adamıştır.

Eldori, kadınlardan ilham alır. Ürünlerimizin bazıları bir kadın kadar cilveli, bazıları bir kadın kadar naif, bazıları bir kadın kadar güçlü ve cesur, bazıları ise bir kadın kadar gizemlidir.

Eldori kadını kendisine değer verir. Güzelliğini ve zarafetini Eldori’nin ustalıkla işlenmiş takılarıyla taçlandırmasını bilir.

Takılarımız yüksek işçilikle kuyum sektöründe uzun yıllar pişmiş ustalar tarafından %100 el emeği ile üretilmektedir. Ürünlerimizin kalitesi uzmanları tarafından tescillendikten sonra kendilerini dijitalin uzman ellerine bırakır ve web sitemizde görücüye çıkar. Eldori ürünlerinden biriyle mutlaka aranızda bir elektriklenme olacaktır ve onu sepetinize eklediğinizde emin olun ürününüz güvenle ve özenle size teslim edilecektir.