Ücretsiz Kargo

İşlem Rehberi

ÜYE OLMA İŞLEMLERİ

 1. ÜYE OLMA LİNKİNE TIKLANMASI

  Eldori’ye üye olmak için www.eldori.com ana sayfamızın Giriş bölümünde yer alan HESAP OLUŞTUR seçeneğine tıklayın.

 2. ÜYELİK FORMU

  Açılan Ücretsiz Üyelik sayfasında Ad, Soyad, E-posta ve/ Mobil Cep Telefonu Numarası bilgilerini eksiksiz doldurun.

  Belirlediğiniz şifreyi ilgili alana girin. Bundan sonraki üye girişlerinizde, bu şifreyi ve e-postanızı girmeniz gerekecektir.

  Üye girişleri e-posta ve şifre ile yapıldığından, e-posta adresinizi girmediğiniz taktirde, üyeliğiniz gerçekleşmeyecektir.

  Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Kurallarını okudum, onaylıyorum. kutucuğunu işaretleyip, Hesap Oluştur butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.

  DİMBA gizlilik politikası, kişisel verilerin kullanım - işlenmesi ve tarafınıza ticari elektronik iletiler gönderilmesi için izin veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretleyebilirsiniz. Belirtilen ifadeyi tıkladığınızda, içeriğini görebilirsiniz. Daha sonra, ticari elektronik ileti gönderilmesini istemediğiniz durumda, tarafınıza yollanan iletilerde belirtilen ilgili işlemi yapabilirsiniz. (Kanunen gönderilmesi mümkün/gereken iletiler devam eder.) Bu konudaki bilgilere, sayfanın Hesabım tarafında yer alan menüden Üyelik Bilgileri'ne tıklayarak da ulaşabilirsiniz.

  DİMBA’ya üyelik işlemleriniz sırasında herhangi bir hata mesajı almanız durumunda geri al tuşuna basabilirsiniz. Bu hata yinelenirse, alınan hata mesajı ve çözümü hakkında bilgi almak için 7/24 Müşteri Hizmetlerimizden info@eldori.com bize ulaşabilirsiniz.

  Üyelik bilgilerinizi değiştirmek istediğiniz zaman aşağıdaki Üye Girişi kısmındaki 3. madde işlemlerini yapabilirsiniz.

  Üyelik işlemleriniz tamamlandığında Üyelik Bilgilendirmeleri-Sözleşmesi'ni (form-metin olarak) Üyelik Bilgileri'nde belirttiğiniz mail adresine göndereceğiz.

ÜYE GİRİŞ İŞLEMLERİ

 1. ÜYE GİRİŞİ YAPILMASI

  www.eldori.com adresine girin ve üst tarafında bulunan Giriş linkine tıklayın.

  Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girin.

  Giriş Yap butonuna basın.

 2. ÜYELİK ŞİFRESİNİN UNUTULMASI VE TEKRAR TALEP EDİLMESİ

  Eğer şifrenizi unuttuysanız Şifremi Unuttum linkine tıklayın. Açılan sayfadaki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi girin ve Gönder butonuna basın. Şifreniz size e-posta ile bildirilecektir. Güvenliğiniz için aşağıdaki bölümde belirtilen işlemleri yaparak değiştirebilirsiniz.

 3. PROFİL BİLGİLERİNİN GÖRÜNTÜLENMESİ VE/YA DEĞİŞİKLİK YAPILMASI

  Ana sayfamızdan bulunan Hesabım kısmında profilinizi, verdiğiniz siparişlerinizi, yaptığınız iadeleri, sahip olduğunuz hediye çeklerini görüntüleyebilirsiniz.

  Bilgilerim sekmesinden, e-posta adresinizi, mobil cep telefonu numaranızı ve Şifremi Değiştir sekmesinden, şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

  Adreslerim sekmesinden yeni adres bilgisi girebilir veya girdiğiniz adresleri düzenleyebilirsiniz.

  Siparişlerim sekmesinden tüm siparişlerinizin sipariş tarihini, sipariş numarasını, tutarını ve durumunu görüntüleyebilir; aynı sayfada yer alan incele linkini tıkladığınız zaman, ürünün fotoğrafı, teslimat ve fatura adresi gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN SATIN ALMA – MESAFELİ SÖZLEŞME İŞLEMLERİ

 1. www.eldori.com SİTESİNİN AÇILMASI

  www.eldori.com adresine girip alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

 2. SEPETE ÜRÜN EKLENMESİ

  Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri, renk ve ilgili diğer tercihlerinizi yaparak, sepetinize Sepete Ekle butonu ile ekleyebilirsiniz.

 3. ALIŞVERİŞ SEPETİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI

  Sepetinize ürün eklediğinizde; İşlem Başarılı mesaj kutusu açılır. Mesaj kutusunda bulunan OK tuşuna bastığınızda alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeden, direkt satın alma yapmak istiyorsanız, Sepete Git butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.

 4. ALIŞVERİŞ SEPETİNDEKİ ÜRÜNLERİN SATIN ALINMASI

  Sepetiniz sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün KDV dahil toplam tutarını ve teslimat masraflarını görebilir veya sepetinizdeki ürün adetlerini değiştirebilirsiniz. Ürün değişimi veya iptali yapmak istiyorsanız önceki adımlara (aşamalara) dönerek işlem yapmanız mümkündür.

 5. ÜRÜNLERİN TESLİMAT VE/VEYA FATURA ADRESİNİN OLUŞTURULMASI

  Sepet sayfasının ilk aşamasında sepetinizdeki ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

  Satın al butonuna tıkladığınız zaman Ödemeye Geç butonundan ödeme ekranına devam edebilirsiniz.

  Teslimatı yapacak kargo firmasının bulunduğunuz yerde şubesi olmadığı takdirde Ürün'ün bildireceğimiz yakın bir diğer şubesinden teslim alınması gerekmektedir.

 6. SATIN ALIMDA PUAN KULLANIMI

  Sepetiniz sayfasının ilk aşamasında sağ üstte bulunan Puan Kullan butonundan siparişinizde kullanmak istediğiniz puan tutarını girip siparişinizin toplam tutarından puanlarınızı düşebilirsiniz.

 7. ÖDEME BİLGİLERİNİN SİTEYE GİRİLMESİ

  Teslimat-Fatura Adresi sayfasında, siparişiniz adresinize teslim edilmesini istiyorsanız, adres bilgilerinizi girerek kaydetmelisiniz.

  Faturanızdaki adresin farklı olmasını istiyorsanız, Fatura Adresim Teslimat Adresim ile Aynı butonuna tıklayarak fatura adresini giriniz.

  Teslimat adresi ve fatura adresi için ilgili kutuları tıklayınız. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

  Teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizi oluşturduktan sonra Kargo Seçimi butonuna tıklayarak Kargo sayfasına gelebilirsiniz.

  Kargo Seçimi sayfasından UPS standart gönderim seçeneğini ya da Aras standart gönderim seçeneğini seçerek ödeme ekranına devam edebilirsiniz. UPS Standart gönderim ücreti 15 TL'dir. Aras Kargo Standart gönderim ücreti 5 TL olup; 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde Aras Kargo ile gönderim ücretsizdir.

 8. ÖDEME BİLGİLERİNİN SİTEYE GİRİLMESİ

  Alışverişinizde kullanmak istediğiniz ödeme tipini (kredi kartı, kapıda ödemeEFT/Havale) sayfanın alt kısmından seçerek ve gerekli ödeme bilgileri doldurarak Özet ve Ödeme butonuna tıklayarak Sipariş Özeti adımına geçebilirsiniz.

  Bu işlem sırasında yanlış bilgi girmeniz halinde ekranda gösterilecek işlemleri yaparak düzeltebilirsiniz. Ödeme işleminin tamamlanmasından sonra fark ettiğiniz bilgi girişi hataları için Müşteri Hizmetlerimiz ile 0850 215 16 90 telefondan irtibata geçebilirsiniz.

  Verilen siparişin onaylanması aşamasında ve ödeme bilgilerinin girilmesinden önce, vergi ve teslimat masrafları da dahil olmak üzere ödeyeceğiniz toplam bedel ekranın sağ tarafında yer almaktadır. Yaptığınız alışveriş tutarına ve sitede alışverişiniz esnasında varolan kampanyalara göre kargo bedeli değişiklik gösterebilir.

  Tarafınızdan DİMBA’ya girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, DİMBA tarafındaki sistem altyapısında, bilgi ve işlemin mahiyetine göre günümüz teknik imkanları ölçüsünde DİMBA ve/veya ilgili ödeme-tahsilat kuruluşunca alınmıştır. Bununla beraber, söz konusu bilgiler sizin cihazından girildiğinden sizin tarafında korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu tarafınıza aittir.

 9. SİPARİŞ ÖZETİ VE BİLGİLENDİRMELER-SÖZLEŞMENİN GÖRÜLMESİ-KABULÜ İLE SİPARİŞİN ONAYLANMASI VE MESAFELİ SATIŞIN TAMAMLANMASI

  Siparişiniz tamamlanmadan önce girdiğiniz verilerin-bilgilerin doğruluğunu kontrol edebilmeniz amacıyla sipariş özetiniz ekrana yansıyacaktır. Bu aşamada, siparişin tamamlanmasından önce, iptal butonunu kullanarak siparişinizi iptal edebilir ve isterseniz üst bölümden sepetin istediğiniz aşamasına tıklayarak o aşamaya tekrar gidebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

  Sipariş Özeti sayfasında fatura ve teslimat adresleri, sepetinizdeki ürünler ve miktarı, ödeme seçeneğinizin ve bilgilerinin doğrulunu kontrol etmeniz; ekranda göreceğiniz Ön Bilgilendirme Koşulları'nı, Diğer Ön Bilgilendirme Koşulları'nı ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyarak onaylamanız (kabulünüz) gerekmektedir. Metinlerin tamamını sayfaları aşağıya kaydırarak görebilirsiniz.

  Ön Bilgilendirme Koşulları'nı, Diğer Ön Bilgilendirme Koşulları'nı ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni onaylamak için Sipariş Özeti sayfasının sağ tarafında yer alan onay kutucuğunu işaretleyerek Siparişi Tamamla butonuna basabilirsiniz ve basmanız gereklidir. Bu butona bastığınızda aşağıdaki Siparişin Tamamlanması aşamasına geçmiş olacaksınız.

  Siparişin ve Ödemenin Tamamlanması

  Siparişi Tamamla butonuna bastığınızda; banka/ilgili kuruluş ya da DİMBA Güvenlik Biriminin siparişiniz ile ilgili ayrıca bir onay alabilmek için sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ve/veya e-posta adresinden tarafınıza ulaşması da gerekebilir. Kayıtlı iletişim bilgilerinden ulaşılamaz ise siparişiniz güvenlik amacı ile iptal edebilmektedir (teyit mesajı gönderilmiş olsa dahi). Siparişinize banka vd. ödeme-tahsilat kuruluşu tarafından onayı için; bankanız/kuruluşta ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.

  Bu şekilde müşteriye ayrıca ulaşma ve onay alınması işlemi DİMBA veya ilgili banka/kuruluş tarafından gerekli görüldüğünde ve istinaden yapılabilecek bir işlem olup her ödeme-tahsilat işlemi öncesinde bu prosedürün uygulanması söz konusu değildir ve uygulanmamış olmasından ötürü DİMBA ve ilgili bankalar/kuruluşlar herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

GİZLİLİK KURALLARI, SİTE KULLANIM ŞARTLARI VE İLETİŞİMLER İLE KİŞİSEL VERİLERİNİZE İLİŞKİN BİLGİLENDİRME

Değerli Site Ziyaretçilerimiz, Müşterilerimiz, Üyelerimiz,

Gizlilik Kurallarımız, İletişimler, Site Kullanım Şartları ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili uygulamalarımız ve Kisisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki haklarınız hususunda sizleri bilgilendirmek isteriz.

Şirketimiz Dimba İç ve Dış Ticaret AŞ ve www.eldori.com sitemizde (mobil uygulaması dahil), ziyaretçi-üye-müşteri (bundan böyle kısaca Ziyaretçi(ler) diye anılacaktır) bilgilerinin gizliliği, kişisel verilerin (bilgilerin) korunması, saklanması, işlenmesi-kullanımı-imhası, ticari elektronik iletişimler ve diğer hususlarda, aşağıda cari esasları belirtilen Gizlilik Kuralları-Politikası ve Uygulama-Kullanım Şartları geçerlidir.

Bilgilerin Toplama Yöntemleri, İşlenme-Aktarım Amacı ve Kişisel Veri İşlemleri

Gizliliklerinin korunması için gereken tedbirler alınmak ve kişisel verilerin işlenmesine dair tüm yasal ilkeler ile kişisel veri saklama-imha politikalarına uygun olmak üzere; kanunen zorunlu ise bazı uygulamalar için ayrıca izni de rica edilerek; Ziyaretçilerimizin fiziki ve sanal işletmeleri ziyaret, alışveriş ve iletişim bilgileri ile aşağıda detaylı belirtilen diğer kişisel bilgileri,

 • Veri Sorumlusu Şirketimiz Dimba İç ve Dış Ticaret A.Ş ve keza Şirketin ortakları-iş ortakları, halefleri, servis sağlayıcıları-tedarikçileri ve belirlenecek (sosyal medya-online reklam işletmecileri dahil) diğer işlenme amacının gerektirdiği üçüncü kişiler/kuruluşlar (duruma göre veri sorumluları, işleyenler ve/veya alıcı grupları) tarafından ve arasında,
 • gerek aldıkları veya ilgilendikleri ürün-hizmetler ile ilgili müşteri deneyimleri, tüketici hakları, müşteri/üye hizmetleri ve bunlara ilişkin ticari-mali ve hukuki sorumluluk-yükümlülüklerin gerçekleştirilmesine dair yasal nedenlerle, gerek genel ve kişiye özel ürün-hizmet ve imkanlardan yararlandırılabilmeleri için ve gerek ise her türlü ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve kullanıcı/üyelik/müşteri bilgilendirmeleri, işlemleri ve uygulamaları yapılması amacıyla,
 • böylece burada belirtilen ve ayrıca kanunlarda kişisel verilerin işlenebileceği ve aktarılabileceği açıkça öngörülen hallerde, bilgilerin tarafınca alenileştirildiği durumlarda, her türlü tüketici, üyelik ve diğer sözleşmelerin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olarak sözleşme taraflarına ait kişisel verilerin işlenmesinin gerekli olduğu hallerde, keza veri sorumlusu/işleyen olarak her türlü hukuki yükümlülükleri yerine getirebilme için zorunlu durumlarda, ayrıca hakların tesisi, kullanılması veya korunması için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu olduğu durumlar ile temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla veri sorumlusu/işleyen olarak burada ve yasalarda öngörülmüş meşru menfaatler için veri işlemenin ve aktarmanın zorunlu/gerekli olduğu hallerde,
 • kısmen veya tamamen otomatik olan/olmayan toplama yöntemleri ile (Ziyaretçilerin Şirketimize ve yukarıda anılan kuruluşlara sözlü/yazılı verdikleri bilgilerden, mağazaları ve/veya bulundukları fiziki-sanal ortamları, mobil uygulamaları dahil olmak üzere internet sitelerini ziyaretlerinden ve içerik incelemelerinden, sosyal medya ve reklam ağı işletmecilerine ait sitelerdeki üyelik ve işlem bilgilerinden, Şirketimiz ve yukarıda anılan kuruluşlar nezdindeki (fiziki ve sanal/digital) üye/kullanıcı ve çağrı merkezi işlemleri ile alışverişlere ve müşteri memnuniyetine dair ödeme-tahsilat-teslimat-şikayet-kampanya-anket işlemleri ve bunların yasal mali belgeleri ile diğer belgeleri-kayıtlarından, ayrıca sabit-mobil nitelikli internet ve iletişim cihazlarının ve/veya mobil uygulamaların muhtelif ortamlarda ve yerde kullanımlarında oluşan/edinilen yazılı, sözlü, görsel ve teknik verilerden) temin, devralınma, yasal azami süreler aşılmamak üzere ve bilginin mahiyetine göre işlenme amacına uygun olarak öngörülecek süre ile yurt tercihleri, beğenileri ve ilgili yorumları, yararlanılan/katılınan kampanya, yarışma, anket vb.leri ile içerikleri, fatura içerikleri, ödeme yöntemleri, şifre gibi gizli bilgiler hariç kart ve hesap bilgileri, eski ve yeni cep/ev/iş telefon/faks numaraları, mail adresleri, elektronik ticari ve sair iletişimlere yaklaşım-aksiyonlar, çeşitli amaçlarla kullanılan sabit ve mobil cihaz ad(lar)ı, türü, modeli ve kodları, tanımlama bilgileri (çerez, web tarayıcı işaretleri-bilgisi, IP, beacon, kablolu-kablosuz ağ bağlantı bilgisi vb), reklam tanıtıcısı bilgileri, sosyal medya profil ve hesap bilgileri-işlemleri ile konum verilerinizden oluşan kişisel bilgilerinizin toplanma yöntemi ve hukuki sebebi, hangi amaçla işleneceği ve kimlere hangi amaçla aktarılabileceği hususlarında tarafınıza böylece bilgi verilmesinin yanısıra;
 • kişisel bilgilerinizin işlenip işlenmediğini, işlenmişse buna ilişkin bilgileri, amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını, yurt içinde ve dışında aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme, bilme ve tüm bu hususlarda bilgi talep etme haklarına, keza eksik veya yanlış işlenmiş olmaları halinde düzeltilmesini, kanuni şartlarına ve yöntemine uygun olarak silinmesini veya yok edilmesini ve bu durumun verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, ayrıca, bilgilerinizin otomatik sistemler ile analiz edilmesi sureti ile aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme ve kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebi ile zarara uğramanız halinde giderilmesini talep etme haklarına sahip olduğunuzu,
 • tüm bu konularda Veri Sorumlusu Şirketimiz Dimba İç ve Dış Ticaret A.Ş’ye başvurabileceğinizi bilgilerinize sunarız.

Yukarıdaki hususlar kişisel verilere ilişkin aydınlatma yükümlülüğümüz gereği bilgilerinize sunulmakla beraber, mevzuatın ilgili kişiden açık rıza alınmaksızın işlenmesine (aktarımlar dahil) imkan verdiği haller dışındaki her türlü kişisel veri işlemleri için izin alındığını ve izinsiz işlenme yapılmadığını bilmenizi rica ederiz.

Şirketimiz ilgili mevzuat uyarınca ve kişisel veri saklama-imha politikalarında öngöreceği periyotlarda kişisel bilgileri kısmen/tamamen imha (silme, yok etme veya anonimleştirme) işlemleri yapabileceği gibi Ziyaretçiler arzu ettikleri her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin aşağıda belirtilen iletişim kanallarından Şirketimize ulaşarak ve gereken kanuni-teknik prosedürleri yerine getirerek kişisel veri işlenmelerini ve/veya taraflarına ticari elektronik iletişimleri durdurabilirler. Bu husustaki açık bildirim-taleplerine göre, kişisel veri işlemleri ve/veya belirttiği kanallar için tarafına iletişimler yasal azami süre içinde durdurulur (yasalara göre mümkün-gereken veya yükümlü olunan kişisel veri işlemeleri ve iletişimler devam eder). Ziyaretçi dilerse ayrıca, hukuken muhafazası gereken ve/veya mümkün olanlar haricindeki bilgileri, veri kayıt sisteminden silinir ya da yok edilir veya aynı amacı sağlamak üzere kimliği belirli olmayacak biçimde anonim hale getirilir. Bu hususlardaki başvuru ve talepler yasal azami süreler içinde yerine getirilecek yahut hukuki gerekçesi tarafına açıklanarak kabul edilmeyebilecektir (İlgili kanuni haklar saklıdır).

(Bilgisayar ve diğer cihazlarınızdaki çerezler ve bildirimlere ilişkin bilgilendirmeler, bunları düzenlemek için yapabileceğiniz işlemler yukarıda belirtilmiştir).

Üçüncü Kişilere Ait Siteler-Digital Platformlar ve Uygulamalar

Sitemizden (mobil versiyonları dahil) ulaşılan diğer sitelerde kendilerine ait gizlilik-güvenlik politikaları, kullanım, iletişim ve kişisel veri işlenme şartları geçerlidir; reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin (ve sair digital platformların) etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, kişisel veri saklama ve imha politikaları, servis kalitesi, kullanım şartları, çerezleri-web işaretçileri ve benzerleri, bildirimleri-önerileri ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluk

Ziyaretçilerin Sitemizden veya Sitemizde link verilen diğer sitelerden / mobil uygulamalardan / her türlü bildirimlerden ve Şirketimize ait diğer birim-mecralardan edindikleri bilgiler, taraflarına elektronik iletişimi içinde ve dışında yazılı/manyetik arşivlere kaydedilme, depolanma, saklanma, muhafaza, elde edilebilir hale getirilme, kullanılma, güncellenme, değiştirilme, birleştirilme, yeniden düzenlenme, sınıflandırılma, açıklanma, yukarıda anılan kişiler/kuruluşlar itibari ile (yurt içinde-dışına) paylaşım, aktarım, aktarılma, transfer, imha (yok edilme, silinme veya anonimleştirme) işlemleri ve kanunlara uygun sair yöntemler ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir (Bundan böyle hepsini birlikte ifade etmek üzere "işlenme" veya "işlem(e)" diye anılacaktır).

Ziyaretçilerin Şirketimize ve her türlü anlaşmalı kuruluşlarına ait fiziki ve e-ticaret mağazaları-reyonları ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth, beacon ve genel-özel kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen çerçevede anılan kuruluşlarca yurt içinde ve dışında işlenebilir, aktarılabilir.

Sitemizde Tanımlama Bilgisi (Çerez vb.) Uygulaması

www.eldori.com Sitemizde (mobil uygulamaları dahil tüm dijital platformlarında) muhtelif türde çerezler kullanılmaktadır. Bunlar oturum çerezleri, kalıcı çerezler, zorunlu çerezler, işlevsellik çerezleri, analiz çerezleri, ticari çerezler ve üçüncü parti çerezleri gibi tanımlama bilgileridir.

Çerezler ziyaret edilen internet sitesinin düzgün bir şekilde çalışmasını ve geliştirilmesini, kullanıcı deneyiminin kişiselleştirilmesini ve iyileştirilmesini, siteleri oturum açmadan ziyaret edebilmesini ve/veya tarafına (duruma göre internet tarayıcı ve/veya ilgili mobil uygulama kapalı olsa dahi görebileceği) ticari-sosyal amaçlı bildirimler yollanmasını ve genel olarak site kullanıcıları-ziyaretçilerine gerek ilgili sitede, gerek başkalarına ait sitelerde (sosyal medya-ağlar ve online reklam ağları dahil) genel ya da özelleştirilmiş bilgilendirmeler, reklam ve tanıtımlar sunulmasını-iletilmesini sağlamak amacıyla bilgisayarlara ve mobil cihazlara yerleştirilen küçük veri parçacıklarıdır.

Çerezler bilgisayar-cihazlarda, varsa kanuni azami süre aşılmamak kaydıyla, amaca uygun bir süre ile tutulurlar.

Sitemizi (mobil versiyonları dahil) kullanan Ziyaretçiler yukarıda belirtilen uygulamayı, keza ilgili tanımlama bilgilerinin burada, kişisel veri mevzuatında ve bu bilgilendirme metninin diğer kısımlarında çeşitli bilgileriniz için öngörülen amaçlarla ve kapsamda-şartlarda işlenmesini (bu çerçevede üçüncü kişilere aktarım-paylaşımları ve kullanmaları dahil) kabul etmiş sayılırlar.

Ziyaretçiler istedikleri her zaman cihazlarındaki program ve/veya işletim sistemi ve/veya internet tarayıcısının ayarlarından çerezleri düzenleyerek kaldırabilirler ve/veya anılan bildirimleri durdurabilirler (Bu takdirde Sitemizin/ilgili cihazın/programın arzu edildiği gibi çalışmayabileceği ve/veya bildirim içeriklerinden haberdar olunamayacağı bilinmelidir).

İletişimler

Ziyaretçilerimiz ile, yine kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik/müşteri bilgilendirme, işlem, uygulamaları için Şirketimiz Dimba Mücevherat ve Kuyumculuk A.Ş SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) her türlü bildirimler, bluetooth, beacon-diğer her türlü genel-özel kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılabilir, Ziyaretçilere ticari elektronik iletiler gönderilebilir.

İşlenen - Aktarılan Kişisel Verileriniz ve Kişisel Verilerinize Dair Kanuni Haklarınız

Değerli Ziyaretçimiz, isim, soy isim, rumuz, yaş/doğum tarihi, cinsiyet, medeni durum, evlilik tarihi, çocuk durumu, sahip olunan ulaşım aracı, yaşanılan bölge, adres ve teslimat adresi, eğitim düzeyi, meslek/iş, kültürel, sanatsal, sportif, tatil vs. ilgi alanları-hobiler ve alışkanlıklar gibi demografik üye/kullanıcı/müşteri bilgileri, özel-resmi kimlik, kimlik no. ve vergi bilgileri, fotoğraf, (güvenlik amaçlı) görüntü kayıtları ve çağrı merkezi görüşme ses kayıtları, kıyafet dahil her türlü ürüne ve hizmete ilişkin alışveriş alışkanlığı yapılan bilgilendirme, tanıtım ve reklamlar, keza her türlü öneriler çerçevesinde aldıkları kararlardan, bunlara göre yaptıkları hertürlü işlem ve uygulama ile sonuçlarından Ziyaretçiler sorumludurlar.

Herhangi bir Sitemiz Ziyaretçisinin hukuki/fiili ehliyet durumunu bilemeyeceğimizden, çocukların ve diğer reşit olmayan kişilerin kullanımları, bilgileri ve bunların işlenme-işlemleri hususunda sorumluluk kanuni temsilcilerine ait olup kişisel verilerine (ve duruma göre keza iletişimlere) ilişkin haklarını da kanuni temsilcileri marifetiyle kullanabilirler.

Alışverişler ve Diğer Tüketici İşlemleri

Ziyaretçilerin yukarıda belirtilen suretler ile bilgilenmeleri ve/veya taraflarına yapılan iletişimler, bilgilendirmeler, bildirimler, tanıtım ve reklamlar neticesi bir ürün/hizmet satın alması söz konusu olursa anılan işlem ayrıca ve kanuni usulünce ilgili satıcı/sağlayıcı ile yapacakları tüketici sözleşmesine tabidir. Tüketici sözleşmesi kendi şartlarında ve tarafları arasında uygulanır.

(Varsa) Sitemizden alışverişlerinizde, her işlem sırasında göreceğiniz sipariş ön bilgilendirme formu-mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

Site İçeriği Üzerinde Haklar

Sitemizdeki her türlü bilgi ve içerik ile bunların düzenlenmesi, revizyonu ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda; Şirketimizin anlaşmasına göre diğer üçüncü şahıslara ait olanlar hariç; tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Şirketimize aittir.

Değişiklikler

Şirketimiz gizlilik, kişisel veri saklama-kullanım ve imha politikası ve Site kullanım şartları gibi konularda, keza sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda, kampanya vb.lerinde gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler Şirketimizce Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur.

Tüm bu konularda ek bilgi istemlerinizi, her türlü talep ve şikayetlerinizi aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşarak Şirketimiz Dimba İç ve Dış Tic. A.Ş bildirebilirsiniz. İlgili talebin yasalar gereği belirli bir prosedürde (usulde-zamanda-şekilde) yapılması gereken hallerde söz konusu prosedüre uyulması gerekir.

Adres: Yeni Mahalle Mah. Galeri Caddesi No: 10 / 1 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Telefon: +90 850 215 16 90

İnternet adresi: www.eldori.com